Langfortova 19
674 01 Třebíč
Drobečková navigace

Úvod > Služby > Polepy vozidel

Polepy vozidel

Wrapové neboli polepové fólie umožňují celopolep neboli celopřevlek karoserie automobilů, motocyklů a ostatních motorových i nemotorových dopravních prostředků a vozítek nebo interiérových částí vozidel. Používáme 3D Wrap - VWS - Vinyl Wraping System fólie. Jedná se o vysoce kvalitní, zátěžové a speciálně upravené hybridní PVC fólie (tloušťka 100 mikronů) vyvinuté na základě nejnovějších poznatků ve vývoji PVC a pigmentových technologií.

Jakákoli barva (dle vzorníku), matný nebo lesklý vzhled, moderní karbonový povrch, to vše je s VWS fóliemi možné. Převlečení karoserie pomocí VWS fólií je levnější než přelakování vozidla. Folie zároveň chrání po celou dobu před blednutím, poškrabáním, odletujícím kamínkům, agresivním chemikáliím a proti hmyzu.

Každý ohyb nebo křivka, každý roh nebo koutek vnější strany částí karoserie jsou pečlivě překryty bez žádných viditelných ořezaných okrajů a spojů. Původní lak karoserie je zcela překryt, nikde neprosvítá, navíc je dokonale chráněn před UV zářením, čímž si zachová svůj barevný odstín. VWS fólie lak nijak nepoškodí.

Instalovanou fólii lze kdykoli jednoduše bez poškození původního laku odstranit v odborné dílně. Díky tomu umožňuje splnit si za cenově velmi výhodných podmínek jakékoliv představy týkající se odstínu laku a dává prostor k výběru barvy karoserie při koupi firemního vozidla vzhledem k jeho pozdějšímu odprodeji.

V případě použití velkoplošného 3D tisku s ochrannou laminací Vám na VWS materiálu můžeme zrealizovat firemní loga nebo vaše vlastní unikátní designy přímo na instalované fólii v jakémkoliv provedení a rozsahu dle Vašich představ a možností. VWS fólie nachází stále více uplatnění v krátkodobém převlečení vozidel k reklamním a předváděcím účelům.

VWS fólie zaručuje 5 - 7letou barvystálost, reprezentativnost a minimální údržbu.

Pro více informací Nás neváhejte kontaktovat

Poptat službu