Langfortova 19
674 01 Třebíč
Drobečková navigace

Úvod > Služby > Okenní fólie

Okenní fólie

EXISTUJE NĚKOLIK VARIANT OKENNÍCH FÓLIÍ

  • Autofólie - vylepšují celkový vzhled vozidla a komfort v interiéru. Fólie blokují 99% UV záření, brání prostupu tepelné složky slunečního záření do vozidla, čímž spoluvytváří vyrovnané rozložení teplot v interiéru a zvyšují účinek klimatizace. Vytvoří příjemnější prostředí omezením oslnění. Fólie také omezují průhled do vozidla, čímž vám zajišťují soukromí a zabraňují pohledu na věci uložené uvnitř vozu. Poskytují vysoce odolnou ochranu před vykradením vozu přes okno. Fólie chrání pasažéry před letícími úlomky skla, a to zejména při bočních nárazech.

 

  • Bezpečnostní fólie - snižují bezpečnostní rizika spojená s rozbitím skla, chrání před letícími střepy, omezují možnosti násilného vniknutí do chráněného objektu.

 

  • Interiérové fólie lze aplikovat na všechna plochá skla. Umožňují dosáhnout změny vzhledu stávajícího zasklení za zlomek nákladů na přesklení. V domácnosti poskytují spoustu možností. Existují v různých barevných odstínech a díky tomu může váš prosklený nábytek získat nový vzhled. Na dveřních a okenních tabulích plní fólie stejné funkce, jako autofólie ve vašem vozidle - omezí oslnění interiéru, chrání před nebezpečným UV zářením, snižují bezpečnostní rizika spojená s rozbitím skla a díky zpevnění skel omezují možnosti násilného vniknutí do Vašeho domu.